Forum mieszkańców miasta i powiatu Legionowo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-04-03 08:14:21

moon
Gość
LinuxChrome 111.0.0.0

Jakiś gość fotografował samochody na parkingu Rycerska

Chyba spłoszyłem jakiegoś brodatego faceta, co chodził po parkingu na Rycerskiej, na przeciwko Grubej Kaśki i fotografował samochody(konkretnie tyły samochodów może tablice), pobiegł wzdłuż husarskiej, i schował się za blok, co ja się schowałem to wychodził, co ja wyszedłem to odbijał i znowu za blok i tak w kółko, miał na sobie coś w rodzaju kurtki typu Flek(ciemna), bluzę z kapturem, chyba białe jakieś adidasy, czarne jeansy(bujna broda bardzo widoczna i charakterystyczna), zachowywał się dziwnie, potem stanął za jakimś srebrnym samochodem, chyba jego bo otwarty był i gdzieś dzwonił, cholera z daleka nie widziałem co to za samochód, a nie podchodziłem bliżej bo nie ukrywam trochę się boję o swoje bezpieczeństwo, na policję nie zgłaszam bo raczej nie mam nic do zgłoszenia, co powiem że sobie jakiś typ foty samochodów robił, ale informację zostawiam, może ktoś kojarzy coś podobnego, pewnie bym nie zwrócił uwagi gdyby nie to że tak szybko uciekł i potem się bawił w jakieś dziwne podchody.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zewcthulhu - starsipanowie - workstreet - futurecitystories - polskiedupy